Hoofdsponsors

Boels Rental 
Camps Constructie
Deereke V.O.F
Gulpener Bierbrouwerij  
Jean Friet, Mobiele Frituur
Koekkelkoren Dranken BV 
Rabobank Maastricht e.o.
Tuinvariant
Walpot Uitvaartverzorging


Alle hoofdsponsors, sponsors en
co-sponsers.


Foto  Hans Feijs
Video RTV Maas & Mergelland
Welkom  
Zaterdag 11 november jl hebben wij als stichting al onze vrijwilligers getrakteerd op een gezellige feestavond in café 't Piepke waar iedereen kon genieten van een lekker eetbuffet en natuurlijk een lekker drankje. Al met al weer een gezellige avond. Nogmaals alle vrijwilligers bedankt voor jullie inzet afgelopen editie! Mede door jullie inzet hebben we gezorgd dat we op deze avond nog enkele cheques konden uitreiken:  €1250,-- tbv het nieuwe leiendak van onze kerk, €1250,-- voor de basisschool in ons dorp en er worden nog 4 extra kerstverlichtingen gemaakt om in de straten van ons dorp te hangen.
-
Limburgs Landmarkt Mesch is een Bourgondisch platteland feest in het 2e weekend van september en gaat van start op 8 september 2018 met 'n culinaire en muzikale zaterdagavond.

Zondag 9 september bruist Mesch. Slenter over de gezellige markt, een combinatie van 'n Luikse markt, streekproducten en oude ambachten. Geniet tijdens het frühshoppen van ‘n hapje, 'n drankje en live muziek.
 In de weilanden vind je antieke werktuigen, tractoren, brommers en auto’s. Voor de kinderen is er een kinderboerderij (70-tal dieren), springkussens, spellencircuit en een draaimolen.
De hele dag zijn er demonstraties met roofvogels, politiehonden, paardendressuur, westernshows, Belgische trekpaarden, veekeuring Belgische wit blauwen, bijzondere gasten en nog veel meer verrassingen.  
Geniet van spek met ei, Limburgse vlaai en Limburgse speciaal bieren op de verschillende terrassen en locaties. Met je entréekaartje doe je mee in een tombola en kun je mooie prijzen winnen. Limburgs Landmarkt Mesch wordt afgesloten met een muzikale feest- en dansavond.

Limburgs Landmarkt Mesch is een gezellige dag uit voor het hele gezin.
  Foto  Paul Rutten  Video RTV Maas & Mergelland
Limburgs Landmamarkt Mesch 2017.

Zaterdag 9 september 2017 was de aftrap van de 16e editie van de Limburgs Landmarkt. Dit jaar gingen we voor de eerste maal van start met een zeskamp. Dit bleek een schot in de roos te zijn. 6 Teams uit ons eigen dorp gingen met elkaar een sportieve strijd aan. Het leek er op dat de regen roet in het eten ging gooien maar na een kwartiertje schuilen voor de laatste bui waren de weergoden ons toch goed gezind en is het droog gebleven tot zondagnacht en kon de landmarkt met mooi zonnig weer van start!
Zaterdagavond konden de vele aanwezigen genieten van een heerlijk buffet en een gezellige feestavond. 
 Zondag wisten weer vele duizenden bezoekers Mesch te vinden en konden ze genieten van het geen de lantmarkt had te bieden. De organisatie van Limburgs Landmarkt dankt alle bezoekers, maar zeker ook de vele vrijwilligers die deze dagen keihard hebben gewerkt voor het opbouwen en inrichten van de verschillende locaties en het bemannen van alle posten tijdens de landmarkt. Dank aan de vele sponsors, begunstigers en aan de families Huynen, Houten, Smeets en de familie Pinckaers voor het ter beschikking stellen van weilanden. De stichting Limburgs Landmarkt kijkt terug op een prachtig en geslaagd Limburgs Landmarkt Mesch 2017!
   
Programma  
In de zomer van 2018 vind je hier het programma van Limburgs Landmarkt Mesch 2018.
   
Inschrijven  
Graag nodigen wij je uit om op zondag 9 september 2018 deel te nemen aan het onderdeel 'Luikse' markt van Limburgs Landmarkt Mesch. Iedereen kent het wel, je hebt heel wat spullen waar je niets meer aan hebt maar die te goed zijn om weg te gooien, zoals kleding, videospelletjes, cd's/dvd's, spelletjes voor kinderen, servies, speelgoed, modeaccessoires, kant, postkaarten, bierglazen, emaillen platen, juwelen, gereedschap, meubelen enzovoorts. Of je maakt iets wat je graag wilt laten zien en misschien ook wilt verkopen? Dan is deelname aan de markt van Limburgs landmarkt een prima idee om het te tonen aan de duizenden bezoekers en aan de man te brengen. De inschrijving om deel te nemen aan de markt wordt In het voorjaar van 2018 geopend. Wees erop tijd bij om teleurstelling te voorkomen.

info@landmarktmesch.nl
   
Contact Route beschrijving
Heb je vragen, suggesties en/of opmerkingen over Limburgs Landmarkt Mesch? Laat het ons weten en mail naar info@landmarktmesch.nl of vul onderstaand formulier in,  dan nemen wij contact met je op.

Naam

E-mail adres
 
Tekst


Vanuit het noorden over de A2:
Neem afslag 57 Oost Maarland
Eijsden;
Na 0,3 km volg het bord Eijsden / Luik (Rijksweg N592) ;
Ga rechtdoor over de rotonde;
Volg de weg door Mariadorp tot aan Withuis;
Sla voor Withuis linksaf en volg het bord Mheer / Mesch;

Vanuit België over de E25/A2
Na het passeren van de Nederlandse grens neem afslag 58 Eijsden / Sint Geertruid;
Sla na 300 meter rechtsaf en volg het bord Withuis / Mesch /  Mheer ( Rijksweg N592);
Sla na 200 meter linksaf en volg het bord Mheer / Mesch;

Navigatie: Klokkestraat Eijsden (Mesch wordt niet herkend)

Google Maps
   
Sponsors  
Sponsors van Limburgs Landmarkt Mesch worden gepresenteerd aan duizenden bezoekers van de landmarkt én het hele jaar door vermeld en gevonden op onze drukbezochte website.  Wordt sponsor, bel 043 4093814 of mail sponsor@landmarktmesch.nl.

HOOFDSPONSORS
Boels Rental Maastricht www.boels.nl
Camps Constructie Eijsden www.campsconstructie.nl
Deereke VOF o.a. Grondverzet, transport, sloop Eijsden www.deereke.nl
Gulpener Bierbrouwerij Gulpen www.gulpener.nl
Jean Friet Eijsden Eijsden Telefoonboek
Koekkelkoren Dranken b.v. Maastricht www.koekkelkoren.nl
Rabobank Maastricht e.o. Maastricht www.rabobank.nl
Tuinvariant Maastricht www.tuinvariant.eu
Walpot Uitvaartzorg Eijsden www.uitvaartverzorging-walpot.nl
  SPONSORS
Aannemersbedrijf De Groen Maastricht www.aannemerdegroenbv.nl
Administratiekantoor van Irsen b.v. Maastricht www.vanirsen.nl
Autorijschool Marc Tychon Eckelrade www.marctychon.nl
Bandenspecialist Kicken Bv Voerendaal www.kicken.nl
Boerenbond Nuth Nuth www.boerenbondnuth.nl
Bouwcenter Opreij Margraten www.opreij.nl
Bouwkundigtekenbureau Jordain Huijnen Eijsden www.bouwkundigtekenbureauhuijnenjordain.nl/
  Concentra Media Nederland Roermond bereiklimburg.nl/
Euro Tyre Gronsveld Gronsveld www.bandenspecialistengronsveld.nl
Frissen Groentechniek Valkenburg www.frissen.nl
Godfroy Assurances Mesch www.godfroyassurances.nl
  Heuvelland Events Eijsden www.heuvelland-events.nl
Igor Custers o.a. Tuinaanleg, bestrating Eijsden www.icusters.nl/
Kees Plaisier o.a Grondverzet  Eijsden www.keesplaisier.nl
Luc Spits Bureau d Architectes sa  Berneau-Dalhem www.lucspits.be
Pierre Thomassen Gewasbescherming Bemelen www.pierre-thomassen.com
Ranox BV Natuuraannemer Mheer www.ranox.nl
  Rob Frijnts, Boomkwekerij Margraten www.boomkwekerijrobfrijnts.nl/
  RTV Maas en Mergelland Margraten www.rtvmenm.nl
Stadion Uitzenden  Personeel diensten Kerkrade www.stadionuitzenden.com
Van Kessel Olie Milheeze www.vankesselolie.nl
CO-SPONSORS
4x4 service Valkenburg Valkenburg www.4x4servicevalkenburg.nl
  AB Werkt Herten www.ab-werkt.nl
Administratiekantoor Comptabel Eijsden Telefoonboek
  Arnold Opreij Beatrixhaven Maastricht www.arnoldopreij.nl/
Autogarage Heusschen Cadier en keer Facebook
Auto rijschool A W T Berg en Terblijt www.autorijschoolawt.nl
Auto Service Gronsveld Gronsveld autoservicegronsveld.nl/nl/
Auto service van Buuren BV Maastricht www.autoservicevanbuuren.nl
Autobedrijf Brouwers b.v. Eijsden www.autobedrijfbrouwers.nl
Autoschade Maximo Eijsden www.autoschademaximo.nl
Aveve Heugem Maastricht www.boerenbond-welkoop.nl
Bakkerij Claessens Eijsden Facebook
Bakkerij Rob van Reij Eijsden Telefoonboek
Bandenservice Margraten Margraten www.bandenservicemargraten.nl
Ber Huynen Land en Tuinbouw machines v.o.f. Margraten www.berhuynen.nl
Bert Duijsens Betonboringen Eckelrade www.bertduijsens.nl
Bike Service Eijsden Eijsden www.bikeserviceeijsden.com
Bobcat verhuur J Pinckaers Eijsden Telefoonboek
Boerderij De Kommel Eijsden Telefoonboek
Botaxi Valkenburg Valkenburg www.botaxi.nl
Bouwbedrijf Coppes BV Valkenburg Telefoonboek
Brentjens Bouwproducten Gronsveld www.brentjens.nl
Cafe 't Piepke Mesch www.cafepiepke.nl/
Carcleaning Jim Ridder Eijsden www.carcleaningjimridder.nl/
Centrum Verhuizingen b.v. Maastricht www.centrumverhuizingen.com
Claessen Stone & Gardens Nuth www.claessenbv.nl
Cro-Tech Eijsden www.cro-tech.com
Curfs Logistics Gronsveld www.curfs.com
Danique Richelle Eijsden www.daniquerichelle.nl
  Davero Mini specialist Privat Lease Maastricht www.daveromaastricht.nl/
De Bie Auto's Mesch www.debieautos.boschcarservice.nl
De Landwinkel Sint Geertruid www.allesvoorhuisdieren.nl
  Demo Productions Noorbeek www.demoproductions.nl
Design B&B Hei 15 St Geertruid www.hei15.nl
Dierenartsen praktijk De Berwijn Moelingen www.dap-winters.be
Dirix voegersbedrijf V.O.F Maastricht www.voegersbedrijfdirix.nl
Duijkers Dakwerken v.o.f. Eijsden www.duijkersdakwerken.nl
Enerco b.v. Buchten www.enerco.nl
Feesthoeve de Laathof Mesch www.delaathof.nl
G&D Project management BV Mheer www.gdbouw.nl
Glashandel Aarts Maastricht www.aartsglas.nl
Goessens & Goessens Makelaardij Eijsden www.goessens-makelaardij.nl
Groente- en Fruitwinkel Breusjterhofke Eijsden www.hetbreusjterhofke.nl/
H Keulen Beton NV Lanaken www.keulenh.com
HoutHandel Lemmens Schin op Geul www.houthandellemmens.nl
Huidverzorging instituut Silvertant Maastricht www.huidverzorgingsilvertant.nl
Hoveniersbedrijf Rudy Wolfs Mesch www.rudywolfs.nl
Installatiebedrijf Con Schwanen Eijsden landmarktmesch.nl/Sponsor/conschwanen.html
Installatietechniek Sjef Ubaghs Berg en Terblijt www.ubaghs.nl
Ivo Eussen Voeren voerstreek.be/voeren/slagerijtraiteur-ibe-eussen/
J P Rietdijk BV Gronsveld www.jprietdijk.nl
J. Pawlowski Stukadoors Mesch Telefoonboek
Jan Dodemont auto's Eijsden www.jandodemontautos.nl
  Janssen Riooltechniek Eijsden www.riotech.nl
Julien Walpot Moelingen www.julienwalpot.be/
Keuken en interieur ontwerpers maastricht Maastricht www.keukenontwerpers-maastricht.nl
Keulers Kuijpers Verzekeringen & hypotheken Maastricht www.hkam.nl
Knubben Dak- en Leidekkersbedrijf Hoensbroek knubben-dak.nl/
Kreuze Telecom Maastricht www.kreuze.nl
Lidwine Partouns Eijsden Facebook
Loonbedrijf Houten v.o.f. Mesch Telefoonboek
M P Scooterservice Gronsveld www.mp-scooterservice.nl
Maurice Naus Transport Gronsveld Facebook
Maurice Nicolaes Adviesburo Eijsden www.facebook.com/mnaustransport/
Mheer Groen Mheer Telefoonboek
Moors Autoschade Valkenburg www.moorsautoschade.nl
N Goessens Meubelmakerij Gronsveld www.goessensmeubelmakers.nl/
Nagelstudio Petra Eijsden www.nagelstudiopetra.nl
Naus Verhuur Gronsveld Gronsveld www.nausgronsveld.nl/?Welkom
Orbons Aanhangwagens V.O.F Aalbeek/Hulsberg www.orbons-aanhangwagens.nl
Outline Grafisch Full Service Buro Eijsden www.out-line.nl
P B S Peerboom Eijsden peerboombouw.nl/
Pasmans Gasgarde Maastricht www.pasmansgasgarde.nl
Peinemann Elsloo www.peinemann.nl
Peter Wetzels Makelaardij Eijsden www.peterwetzels.nl
PQ Silicas BV Eijsden www.pqcorp.com/en-us/
R Custers Units & Grondverzet Eijsden www.custersunitsengrondverzet.nl
Raemakers Metaalbewerking Gronsveld www.raemakersmetaalwerken.nl/
Reclamebureau Limburg BV Voerendaal www.rbloutdoor.nl/
RD 4 Heerlen www.rd4.nl
Rentmeesterskantoor Huntjens Noorbeek www.rentmeesterskantoorhuntjens.nl
Restaurant Op de Hej Sint Geertruid www.opdehej.nl
Riva Rekreatie Sint Geertruid www.rivarekreatie.nl
Roger Pinckers Valkenburg www.rogerpinckers.nl
SaFe-elektrotechniek Mesch www.safe-elektrotechniek.nl
Schoonheidssalon Anita Homblen-Theunissen Eijsden schoonheidssalon.nl/eijsden/anita-homblen
Schoonheidssalon Carol Banholt www.schoonheidssaloncarol.nl
Schoonheidssalon Gianluca Mesch schoonheidssalongianluca.nl/
Schoonheidssalon Wilma Eijsden Facebook
Schutz Natuursteen Eijsden www.schutznatuursteen.nl
Slagerij Jan Pinckaers Sint Geertruid www.slagerijjanpinckaers.nl
Slagerij Erik Pinckaers Eijsden www.partyservice-pinckaers.nl/
Sluijsmans Landscaping Eckelrade www.sluijsmans-landscaping.nl
Smeets Service Moelingen www.smeetsservice.com
Gebr. Theunissen Moelingen Facebook
Timmerbedrijf Jacky Janssen Mesch Telefoonboek
Trio Bouwspecialiteiten B V Eijsden www.triobouwspecialiteitenbv.nl
Vakantie Boerderij De Mescherhei Sint Geertruid www.de-mescherhei.nl
Verkeerschool Themar St Geertruid www.themar-rijschool.nl
Vleeshandel Kusters Margraten www.vleeshandelkusters.nl
Waltech Moelingen www.waltech.be/
Wim Weusten Bouwservice Mheer Telefoonboek
  Zaagkettingshop Nuth www.zaagkettingshop.eu/

Aan de inhoud van deze website kan op geen enkele wijze enig recht of verplichtingen worden ontleend.
Website en overige foto's Fred Eggen